Свежие новости

Буковель не зацікавився співпрацею з естонською авіакомпанією

Top-bit

Гірськолижний курорт Буковель не проявив інтересу до співпраці з естонською авіакомпанією Nordica, яка має намір здійснити здійснити туристів з Таллінна через аеропорт "Івано-Франківськ".

Водночас, відносини авіакомпанії та аеропорту зберігаються нормальними. Про це в інтерв'ю ЦТС рассказал Свен Кукмельк, директор з комерційного розвитку Nordica.

"Зараз цей напрямок не обговорюється. Ми в ньому зацікавлені, але, на жаль, ми так і не отримали абсолютно ніякої відповіді від Буковеля щодо того, як вони хотіли б працювати з естонськими туроператорами, і розцінюємо це як відсутність інтересу з їхнього боку. Можливо , у них і так все добре, і естонські туристи їм не потрібні? Мені складно зрозуміти такий підхід. Зазвичай курорти зацікавлені у співпраці і відповідають на запити, дзвінки та повідомлення. Хоча спочатку вони з нами спілкувалися. Можливо, у них інша стратегія або інший інтерес ", — заявив Свен Кукемельк.

"Зі свого боку, ми все ще дуже зацікавлені в Івано-Франківському льотному регіоні. Естонці були б вдячні за таку можливість. Щоб ви розуміли, найвища точка Естонії — 318 метрів над рівнем моря. А у Івано-Франківська відмінне розташування, щоб дати естонцям можливість поїхати покататися на лижах. Але, на жаль, заковика не в аеропорту. у нас прекрасні відносини і з аеропортом Івано-Франківськ, і зі Львовом ", — додав естонський топ-менеджер.

Нагадаємо, що про свої плани підвозити пасажирів з Таллінна в Буковель авіакомпанія вперше заявила в листопаді минулого року.

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.