Новини Городенківщини > Новини Політика > Богдан Кобилянський прозвітував перед громадськістю

Богдан Кобилянський прозвітував перед громадськістю


24:02:2017, 17:18. Размістив: admin Відповідно до наказу Національного агентства України з питань державної служби голова Городенківської районної державної адміністрації Богдан Кобилянський прозвітував перед громадськістю про виконану роботу у 2016 році.

У залі райдержадміністрації були присутні лідери громадсько-політичних і профспілкових організацій, депутати обласної та районної ради, керівники органів місцевого самоврядування, представники засобів масової інформації.

 Богдан Кобилянський прозвітував перед громадськістю


Керівник району, використовуючи слайди, аргументовано на підставі цифр і фактів продемонстрував досягнення в агропромисловому комплексі, фінансово-бюджетній сфері, житлово-комунальному та дорожньому господарстві, в галузі освіти, охорони здоров’я, культури, соціального захисту. Також зосереджено увагу на проведеній роботі щодо формування об’єднаних територіальних громад, допомозі родинам учасників бойових дій на сході України, інших напрямках діяльності влади.

Разом з тим Богдан Кобилянський не оминув і ті проблемні питання над якими потрібно працювати у 2017 році та відповів на численні запитання з приводу будівництва ГЕС на річці Дністер, долі цукрового заводу, децентралізації влади в районі, ремонту доріг тощо.

На завершення голова райдержадміністрації подякував депутатам Верховної Ради України Анатолію Матвієнку та Юрію Тимошенку, депутатам обласної ради Івану Приймаку, Андрію Левковичу, Василю Мельничуку, Івану Візінському, депутатам та голові районної ради Івану Мандичу, керівникам органів місцевого самоврядування, лідерам громадсько-політичних організацій за співпрацю в розбудові району.

Джерелоскачать dle 10.3фильмы бесплатно
Вернутися назад