Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Реклама
Наша думка
Городниця перша в районі, де сесія проголосувала проти будівництва ГЕС на Дністрі

Городниця перша в районі, де сесія проголосувала проти будівництва ГЕС на Дністрі

11:02:2017, 18:33
Автор: admin
Переглядів: 2497
Версія для друк
Деталі поїздки на сесію розповідає у своєму блозі експерт Академії спроможності громад Володимир Ханас:

По дорозі в Городницю мали нагоду обсервувати чудові краєвиди по обидва боки Дністра. Шкода, що часу на знимкування не було. Бо зимове Устечко у сонячному переливі з мосту через Дністер можна споглядати годинами. Як і Городницю, величну красу якої ми так і не змогли детально оцінити, але сьогодні не про неповторність краси Дністровського каньйону, а про боротьбу за його збереження.
Пробую стенографічно прокоментувати те, що бачили і в чому брали участь не лише для Борис Гора , а й для всіх зацікавлених і небайдужих людей. Наперед хочу подякувати Маріанна Карп'як-Кучмей за активну позицію по збереженні Дністра і гуртування небайдужих.Щасливий, що міг хоч трішки поспілкуватися не через Всемережжя! Дякую і сільському голові Дмитру Коломийчуку за запрошення на сесію сільської ради. Хочу зазначити, що громада попередньо зібрала десь 1000 підписів про заборону будівництва ГЕС , а 22 січня відбулися загальні збори мешканців села Городниця, які однозначно висловились за заборону будівництва ГЕС та водосховищ на території Городницької сільської ради.

Городниця перша в районі, де сесія проголосувала проти будівництва ГЕС на Дністрі


У селі дуже поганий інтернет , однак мешканці збирають письмові підписи під петицією .
Так само без груп у соцмережах частина мешканців прийшли до приміщення сільської ради перед яким відбувся імпровізований схід і зустріч з нами.

Виступили Дмитро Коломийчук, Олександр Башта, Василь Ханас і я. Надходив час сесії, а мешканці запитували, розповідали, пропонували... Просили подякувати всім активістам руху "Вільний Дністер" і щиро не вірили мені, коли я говорив, що вони є тими справжніми активістами руху - без мандатів, регілій, посвідок, досвіду участі у сесіях ВРУ та міжнародних конференціях. Активістами з натрудженими руками і щирим серцем...

Городниця перша в районі, де сесія проголосувала проти будівництва ГЕС на Дністрі


На сесії були присутні 13 з 14 депутатів. Попри одностайність позиції - намагались голосувати поїменно - розуміючи власну відповідальність перед майбутнім великої Ріки і свого села. У роботі сесії, як і у сході мешканців села брали участь головний редактор газети «Край» Ігор Терлецький, сільський голова Котиківки Іван Вережак і депутат Копачинської сільської ради Іван Паламарчук. Також хочу відзначити громадську роботу місцевого пароха Ігора Янчука.

Внаслідок обговорень на 9 сесії сьомого демократичного скликання Городницької сільської ради Городенківського району Івано-Франківської області депутати одноголосно проголосували за заборону будівництва гідроелектростанцій та водосховищ вздовж ріки Дністер на території Городницької сільської ради, а також звернулися до районної та сільських рад району із проханням підтримати це рішення. Сільському голові Дмитру Коломійчуку доручено після підписання рішення проінформувати державні інституції та міжнародні установи про позицію городенківської громади...
Низький уклін всім городничанам!
Депутатам Верховної Ради є куди їздити вчитися...
Сесія продовжувала роботу, а ми вирушали додому, сподіваючись хоч з вікна автомобіля поспоглядати чудові краєвиди землі з багатовіковою традицією...Устечко проїжджали в сутінках... Воно було спокійне, красиве і... байдуже.

Новини Городенківщини також закликають жителів району та всіх хто має можливість виражати протест проти буідвництва ГЕС та затоплення сіл і знищення Дністровського каньйону. скачать dle 10.3фильмы бесплатноШановний відвідувач, Ви ще не зареєстровані? Ми рекомендуємо Вам зареєструватись блогером та вільно писати власні публікації на сайті.
Коментарі (11)
Торговиця рулить. 11 февраля 2017 22:48
Чому всі сільські ради і їх депутати сплять чому.. чому.. чому.. нам потрібно діяти як Городниця і підтримати таке чарівне село, поки весь городенківский регіон і дністровський канйон не зникли.. Чому наші шановані депутати не підтримують людей а де ті матвієнки довбенки тимошенки гончаруки і наш вельсми шанований Кобилянський де ви пропали хлопці... а це не тишківці і не миколая щоб водити хороводи за людські гроші і ще показуху робити за наші гроші за наші податки... тишківці теж будуть плавати пане матвієнко а ви спіт і хропіт у ВРУ...
Цитувати          1
Світлана Миколаївна 13 февраля 2017 09:44
Ось так умперія Б.Кобилянського розвалила всьо в цьому районі всьо закрває люди це так означає крилатий вислів"жити -по новому" це хочете дністер забрати і не треба ні турків ні татар ні німців а свої гниди гірше всіх загарбників отака то дітоньки ху...!!
Цитувати          2
Роман Никитчин 13 февраля 2017 23:55
Я думаю шо сусідні села як Стрільче Пробабин Поточище і так.... і сама Городенка як являється районом і усі сусідні села сусідних областях мают прголусувати за НеНадання розрішення на будівниство дамб на Дністрі.і таке ж саме з цукровим зоводом усі села з району мают пітриматати завод і не дати на поріску зеліза тому шо звозили бурак з усього району.
Цитувати          3
Гітлер капут 14 февраля 2017 22:17
Ромчику ніхто нізащо не буде голосувати просто прийде приказ поставити так ібуде ніхто не пікне а хто пікне той кулю в голові так наприклад освіта далеко не будемо дивитися доки той пердун старий Заліщук пампарсами закладатися буде.. а хто буле виступати проти гес той не поживе своїм жииття.. слава україні..
Цитувати          4
Пробабин 16 февраля 2017 21:29
Люди де пропали наші депутати чому вони мочать ліси по вірубували ліси голі.. скільки це буде тривати ця пародія.. дайте відповідь не буде гесів.. де ви затихли де наш юніор тимошенко.. що вже не треба прапорів вішати і казати я я я я.. ху... видів ху... вам зробив і зроблю.. коли приїдеш коли люди хочуть почути тебе..
Цитувати          5
Годниця 18 февраля 2017 10:23
Скільки цей пан терлецький буде підлизувати сраку кобилянського... повтирайте то терлецького від того гімна що нализався.. коли ти напишеш про життя городниці про людей коли коли коли як вони працють від раньої весни до пізньої осенні.. які прекрасні люди чудова природа шо просто знищити природу..за що ... за 0,5 відсотків всьої енергії від україни.. в нас було 700 млинів на дністрі які би давали більше в 50відсотків.. будуйте вітрові які не зашкодять природі..
Цитувати          6
Вася 19 февраля 2017 20:53
Підтримую Городницю.. чому терлецький не пиши що це є заповідником про чудові краєвиди і про наш ріднесинький дністер який є для кожної людини про рідкисні види риби про різні рельфи і цю красу всю хоче знищити заради чого чновники за що помирали люди ..
Цитувати          7
Богдан 22 февраля 2017 11:37
Чому наші чиновники мовчать що це буде техногенна катастрофа до повного знищення декількарайонів .. а цю енергію потрібно кільком міліардерів які хочуть продавати за кордон..
Цитувати          8
Вітя 25 февраля 2017 08:50
Ніхто не буде питати цих бідних людей бо в чернівецькі області вже майже закінчують будувати одну Гес куплять пару крикунів в кожному селі яким куплять по пачці гречки так в нас пройшов янукович і порошенко так пройде і гес люди не слухайте нікого майте свою думку люди я вас прошу не продавайте ми повинні бути єдині в цьому питання .. де голова рда чому мовчить чому тебе народ обрав чрму мовчиш тому взяв бабло і втічеш на своє поле чудес що це за голова що не сирне то бабло бабло бабло.
Дякую за підримку Івану Примайку і всім людям які не купуються і свідомо мислять що буде знами якщо ці жиди зроблять знами... слава україні...
Цитувати          9
Марія 27 февраля 2017 20:33
Кожен в цій ситуації якій сталася потрібно свідомо мислити що своїми руками за кусок якось не відомої фірми знишемо купа риб красиві краєвиди за таку яку бог подарував сам бог.. люди вже одну построїли гес і в нас не запливає декілька вид риб якби не було то гес в нас купа риби було в дністрі а зараз зроблять купа і вода буде смердіти розведесяться комахів і всіляких хвороб від цеї стоячої води а якщо повінь як 2008 році то городенківський район буде пливати тлумацький ігалицький і бучацький а заліщики...
Цитувати          10
Цей закон про гес підсунув богдан кобилянський а порошенко затвердив.. отак нас злив цей кобилянський а цей терлецький ще про нього пише і пише напиши вже накінець що станеться с тими кріпаками за яких ви пануєте буде цих мужншвладців вихвалювати .. напишіть про цих рабів які тягнуть і тягнуть цих шпаню а їмби скільки не дав а їм все мало тай мало.. поле чудес теж запопить і вікно лиш квартира лишиться у франківську придбані за людьські гроші аби вам хребет встав у поперик нарешті а вуса згоріли а яйці вжарилися...
Цитувати          11
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введіть код: