15:07:2016, 10:50
Автор: admin
Переглядів: 1279
Версія для друк
Вже декілька років легенди сільських футбольних команд Копачинці та Серафинці проводять зустріч на своїх стадіонах. Традиційно ці поєдинки проходять у великі церковні свята. Так матч між цими командами Каменяр "Серафинці" та Копачинці "Дністер" відбувся 12.07.2016р.на стадіоні с.Серафинці. Сама зустріч розпочалася відвідин могили бувшого голови с. Ради і гравця команди с. Серафинці Дмитра Ощипка, який ще минулого року захищав ворота місцевої команди, а сьогодні його друзі з обидвох команд поклали квіти на його могилу, помолились і вже на стадіоні хвилиною мовчання вшанували пам'ять про Дмитра Ощипка.

Сам поєдинок був видовищний для місцевих уболівальників та знавців футболу. Перший період закінчився з рахунком 0 : 0 . По перерві ,гостям вдалося відкрити рахунок завдяки дальним ударом Івана Прокіпчука. Після пропущеного гола господарям зі штрафного вдалося зрівняти рахунок. Однак гості команда "Дністер" Копачинці на останніх хвилинах домінувала на полі і забила переможний гол, хльостким ударом Івана Прокіпчука. Як на думку автора старша за віком команда "Дністер" проявила кращі фізичні кондиції, характер і волю , і заслужено перемогла з рахунком 2:1.

Повторний поєдинок відбудеться у с. Копачинці на Спаса 19.08.2016 року. Запрошуємо уболівальників футболу на цей матч.