Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Реклама
Наша думка
Календар ігор Другої ліги Городенківського району по футболу

Календар ігор Другої ліги Городенківського району по футболу

28:04:2016, 13:29
Автор: admin
Переглядів: 2432
Версія для друк
У вівторок, 3 травня, стартує Першість Городенківського району по футбол серед команд Другої ліги. На турнір заявилось 16 команд які були поділені на 2 групи за територіальним принципом.

Календар ігор Другої ліги Городенківського району по футболу


Календар ігод команд Другої ліги, групи А
1 тур 03.05.2016

Стиль Проект "Топорівці" - ФК Слобідка
ФК Поточище - Дністер "Городниця"
Каменяр "Серафинці" - ФК Острівець
ФК Котиківка - ФК Рогиня

2 тур

ФК Котиківка - Каменяр "Серафинці"
ФК Острівець - ФК Поточище
Дністер "Городниця" - Стиль Проект "Топорівці"
ФК Рогиня - ФК Слобідка

3 тур

ФК Поточище - ФК Котиківка
Каменяр "Серафинці" - ФК Рогиня
Стиль Проект "Топорівці" - ФК Острівець
ФК Слобідка - Дністер "Городниця"

4 тур

ФК Рогиня - Дністер "Городниця"
ФК Острівець - ФК Слобідка
ФК Котиківка - Стиль Проект "Топорівці"
Каменяр "Серафинці" - ФК Поточище

5 тур

ФК Поточище - ФК Рогиня
Стиль Проект "Топорівці" - Каменяр "Серафинці"
ФК Слобідка - ФК Котиківка
Дністер "Городниця" - ФК Острівець

6 тур

ФК Рогиня - ФК Острівець
ФК Котиківка - Дністер "Городниця"
Каменяр "Серафинці" - ФК Слобідка
ФК Поточище - Стиль Проект "Топорівці"

7 тур

Стиль Проект "Топорівці" - ФК Рогиня
ФК Слобідка - ФК Поточище
Дністер "Городниця" - Каменяр "Серафинці"
ФК Острівець - ФК Котиківка

8 тур

ФК Рогиня - ФК Котиківка
ФК Острівець - Каменяр "Серафинці"
Дністер "Городниця" - ФК Поточище
ФК Слобідка - Стиль Проект "Топорівці"

9 тур

ФК Слобідка - ФК Рогиня
Стиль Проект "Топорівці" - Дністер "Городниця"
ФК Поточище - ФК Острівець
Каменяр "Серафинці" - ФК Котиківка

10 тур

ФК Рогиня - Каменяр "Серафинці"
ФК Котиківка - ФК Поточище
ФК Острівець - Стиль Проект "Топорівці"
Дністер "Городниця" - ФК Слобідка

11 тур

Дністер "Городниця" - ФК Рогиня
ФК Слобідка - ФК Острівець
Стиль Проект "Топорівці" - ФК Котиківка
ФК Поточище - Каменяр "Серафинці"

12 тур

ФК Рогиня - ФК Поточище
Каменяр "Серафинці" - Стиль Проект "Топорівці"
ФК Котиківка - ФК Слобідка
ФК Острівець - Дністер "Городниця"

13 тур

ФК Острівець - ФК Рогиня
Дністер "Городниця" - ФК Котиківка
ФК Слобідка - Каменяр "Серафинці"
Стиль Проект "Топорівці" - ФК Поточище

14 тур

ФК Рогиня - Стиль Проект "Топорівці"
ФК Поточище - ФК Слобідка
Каменяр "Серафинці" - Дністер "Городниця"
ФК Котиківка - ФК Острівець

Календар ігод команд Другої ліги, групи Б

1 тур

ФК Чернелиця - Дністер "Копачинці"
ФК Раковець - Дністер "Лука"
Ватра "Корнів" - ФК Незвисько
ФК Михальче - ФК Кунисівці

2 тур

ФК Михальче - Ватра "Корнів"
ФК Незвисько - ФК Раковець
Дністер "Лука" - ФК Чернелиця
ФК Кунисівці - Дністер "Копачинці"

3 тур

Дністер "Копачинці" - Дністер "Лука"
ФК Чернелиця - ФК Незвисько
ФК Раковець - ФК Михальче
Ватра "Корнів" - ФК Кунисівці

4 тур

Ватра "Корнів" - ФК Раковець
ФК Михальче - ФК Чернелиця
ФК Незвисько - Дністер "Копачинці"
ФК Кунисівці - Дністер "Лука"

5 тур

Дністер "Лука" - ФК Незвисько
Дністер "Копачинці" - ФК Михальче
ФК Чернелиця - Ватра "Корнів"
ФК Раковець - ФК Кунисівці

6 тур

ФК Раковець - ФК Чернелиця
Ватра "Корнів" - Дністер "Копачинці"
ФК Михальче - Дністер "Лука"
ФК Кунисівці - ФК Незвисько

7 тур

ФК Незвисько - ФК Михальче
Дністер "Лука" - Ватра "Корнів"
Дністер "Копачинці" - ФК Раковець
ФК Чернелиця - ФК Кунисівці

8 тур

ФК Михальче - ФК Незвисько
Ватра "Корнів" - Дністер "Лука"
ФК Раковець - Дністер "Копачинці"
ФК Кунисівці - ФК Чернелиця

9 тур

ФК Чернелиця - ФК Раковець
Дністер "Копачинці" - Ватра "Корнів"
Дністер "Лука" - ФК Михальче
ФК Незвисько - ФК Кунисівці

10 тур

ФК Незвисько - Дністер "Лука"
ФК Михальче - Дністер "Копачинці"
Ватра "Корнів" - ФК Чернелиця
ФК Кунисівці - ФК Раковець

11 тур

ФК Раковець - Ватра "Корнів"
ФК Чернелиця - ФК Михальче
Дністер "Копачинці" - ФК Незвисько
Дністер "Лука" - ФК Кунисівці

12 тур

Дністер "Лука" - Дністер "Копачинці"
ФК Незвисько - ФК Чернелиця
ФК Михальче - ФК Раковець
ФК Кунисівці - Ватра "Корнів"

13 тур

Ватра "Корнів" - ФК Михальче
ФК Раковець - ФК Незвисько
ФК Чернелиця - Дністер "Лука"
Дністер "Копачинці" - ФК Кунисівці

14 тур

Дністер "Копачинці" - ФК Чернелиця
Дністер "Лука" - ФК Раковець
ФК Незвисько - Ватра "Корнів"
ФК Кунисівці - ФК Михальче


Всі інші дати опублікуємо як тільки все стане відомо.скачать dle 10.3фильмы бесплатно



Шановний відвідувач, Ви ще не зареєстровані? Ми рекомендуємо Вам зареєструватись блогером та вільно писати власні публікації на сайті.
Коментарі (2)
саша 28 апреля 2016 14:53
навіщо людей в оману заводите не 8 травня стартують а 3 травня .
Цитувати          1
Відвідувач offline Офлайн admin 28 апреля 2016 15:01
інформацію уточнили та виправили. дякуємо за допомогу
Цитувати          2
Залишити коментар
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Текст коментаря:
Полужирный Наклонный текст Подчёркнутый текст Зачёркнутый текст | Выравнивание по левому краю По центру Выравнивание по правому краю | Вставка смайликов Вставка ссылкиВставка защищённой ссылки Выбор цвета | Скрытый текст Вставка цитаты Преобразовать выбранный текст из транслитерации в кириллицу Вставка спойлера
Код: Включите эту картинку для отображения кода безопасности
обновить, если не виден код
Введіть код: