Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Реклама
Наша думка
ГО "Майдан" Городенки завітав до мера Яворського (ВІДЕО)

ГО "Майдан" Городенки завітав до мера Яворського (ВІДЕО)

06:02:2016, 15:57
Автор: admin
Переглядів: 5078
Версія для друк
ГО "Майдан" Городенки завітав до мера Яворського (ВІДЕО)


Збори го "Майдан" закінчилися походом до памятної дошки Сергію Дідичу, де всі учасники виконали гімн і поклали герою квіти. Також там прозвучав чудовий вірш, який буду випрошувати у власника і публікую пізніше))..Опісля всі пішли до мера міста Городенка - Степана Любомировича Яворського з пропозицією, яку ухвалили на зборах - вирішити питання з благоустроєм навколо памятника герою України Сергію Дідичу.Тут теж коментувати важко... Незважаючи на те, що члени го "Майдан" стільки говорили на зборах про недопустимість хамського відношення до них, тут вони, забувши про свої ж слова, хамили вільно... Знову перекручування "ідеалів і цінностей" Майдану.. Я зробив такий висновок з їх поведінки - владу не можна критикувати, особливо коли влада - це вони... Прикро, але спекуляція на цінностях і смертях процвітає, не зважаючи на те, що пройшло вже 2 роки...Я не являюся прихильником мера, але інформація повинна подаватися такою, якою вона є, а не однобоко - на користь якоїсь партії, чи якихось людей.. Тому дивіться і робіть висновки самі, мій коментар до уваги не беріть - я теж маю право на свою думку, як і кожен з вас.. - коментує ситуацію Федір Туз

скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Рейтинг статті:



Шановний відвідувач, Ви ще не зареєстровані? Ми рекомендуємо Вам зареєструватись блогером та вільно писати власні публікації на сайті.
Коментарі (17)
Городенка 7 февраля 2016 19:16
Яворський супер!чоловік на своему місці!А де взяли цього дибіла!!!!!!!!токарика!!!гамнюх необтесаний!!!! Ще юристці+молодець дівчина! А той крох ще як жаба скаче!встидався б!!! Та й дідичка дуже понтовита стала-вона .....
Цитувати          1
BOGDAN 7 февраля 2016 19:59
Старенький чоловічок має стажу роботи мабуть більше ніж найстаршому присутньому в цій акції. Тому і повчав у порядку та правильності щось зробити своєю працею, в плані пасивності, активності, порядочності та не хвальби. Пане Токарик, а як би ви себе повели, коли б до вас завітала чимала група людей, і почала хаотично. нецензурно атакувати з усіх боків? Невже, шановні, мер, чи хтось із жильців будинку заборонить вам в плані прикрасити це місце квітами. чи чим іншим? Чому всі разом не пішли до сусідів? та тому, що легше сказати - мер давай 10-ть тисяч гривень, та ще й зроби це, а ми сфотографуємося та відзвітуємо... Моя думка, така, займатися всім своїми справами на робочих місцях та не забивати цвяхи одному, а пора вже й всім почати з себе, та й з кожним днем робити щось корисне для процвітання нашого міста. Герої на фронті, а з молодими дівчатами та з людиною, яку обрала громада міста воювати, це просто сміх !!!
Цитувати          2
Мешканець 8 февраля 2016 08:31
Мер нашого міса звичайно не подарок, але ці люди показали, що вони ще гірші, і з такою організацією як майдан майбутнього нам не збудувати. Таке враження, що в майдані зібралися одні дише обіжені і озлоблені на все і на всіх.
Цитувати          3
бандерівець 8 февраля 2016 09:48
Просто позор і ганьба для городенківської Свободи і Майдану.Цікаво,скільки мали грошей на рахунку,де вони подівались?До тепер люди скидають гроші на рахунок Майдану,то не мож зробити там порядок на ці гроші,а то прийшли жебрати до мера 10тис.Пане мер,порозганяйте цей зброд!!!!
Цитувати          4
партизан 8 февраля 2016 20:04
Підтримую всіх хто написав проти крикунів-депутатів які нічого толком не зробили в житті а спекулюють речами якими не варто .Юрист молодець.Хамло завжди буде хамлом під чий стяг би неховалося .Свободу від хамла.
Цитувати          5
Олександр 9 февраля 2016 10:18
Токарик - бик сільський, невихований...

а цим всім лицям, хочу сказати... менше пафосу і спекулювання, а більше конкретної роботи...

є люди поважні серед вас, а є такі "діячі", а є вибачте, гімно... і всі їх знають.

не перший раз дивлюся такі відоси... і сесію міськради дивлюся, і кожний раз переконуюсь в цьому...
діяти в рамках закону не виходить, от вони й вдаються до хамської і ультимативної манери поведінки...

але шо вибрали - то маємо...

мер не є ідеал, але це кращий варіант на даний момент, чи може вам Осадчук чи Парфенюк більше підходить?
Цитувати          6
Asd 9 февраля 2016 17:09
Парфенюк взагалі унікал;)))),з такою сумкою ходив нібито він у кабміні працює!Понти!!!але він взагалі то гімнюшок!але люди молодці що його невибрали ні мером ані секретарем,хоча теперішнього секретаря по чуткам Павлючка пробувала пресувати щоб той відмовився.Ресторан славцьо замовив на святкування а тут ОБЛОМ АЕЛИКИЙ І ТОВСТИЙ!
Цитувати          7
Нік 9 февраля 2016 18:47
Доброго дня.напевно це тому що не вибрали Токарика от він тепер показує яким мером був би він от тому і біситься.
Цитувати          8
Ден 9 февраля 2016 20:08
Одним словом-ДИБІЛ!!!
Цитувати          9
васько комендант 9 февраля 2016 21:38
Цікаві люди зібрались в ГО майдан - ще добавити пару букв і буде "Г і М Н О" (вибачте що так вульгарно , але що правда то правда).

Декілька правдивих фактів про персонаж
і.ль.коо.в.н.н.а (з великої букви не пишемо, тому що рука не піднімається таку людину писати з великої букви). По-перше смахує на якогось наріка обдовбаного напередодні візиту, якась дьоргана, занюхана. Взяточниця зі стажем - відмазувала всіх бахурів району будучи підлітковим лікарем, не відказується ні від мішка цукру , ні від заколотого чернятинського поросятка , ні від 100 долярів, ні від 600 долярів,в дальних селах і по 1000 доляров брала, євриками також брала (тренд сезону все таки).Бахури зараз це все підтвердять на камеру - тепер їм нічого тіряти , все розкажуть , кому , скільки і по чому, а термін позовної давності по даній кримінальній справі великий - не відмажеться. Любий каприз в медичній комісії воєнкомату - люба хвороба за н-ну суму , ділилася також з усіма. Люба путівка на курорти України оплачена на всі 100% державою -- кожного року була використана по декілька разів на рік , використовуючи своє службове становище , замість людей , які мали лікуватись по хворобі , але не отримали путівку (тому що простим людям не положено).

(дітям вуха закрийте )А тепер ця бляд... хоче керувати містом та показувати з себе приклад порядної дівчинки та тикати старшим та пащикувати. Самої рильце в пушку, а тепер ми такі чесні ми гімно май...! Ми зараз візьмемо в Пана Мера трошки бабла - трошки вкрадемо , трошки погуляємо та по барах походимо , поблядуємо , мобілки нові покупляємо , ноутбук замінемо , а потім на звіт ГО - людей не покличемо і відчитаємося культурно про кожну потрачену копійочку...
Цитувати          10
Олександр 9 февраля 2016 23:40
Раз пішла така п’янка, так давайте створимо антикорупційне бюро нашого міста. Нехай все ціле місто знає своїх антигероїв. А то знову вони рвутьсь для жолобка. Люди віддають останню копійку на пожертви для АТО, а Псевдо Сободівці і члени псевдо майдану транжирять ці гроші в своїх цілях та тратять на свої забаганки.
Василько Т… ще змалку вміє красти, в гімназії украв шкільний журнал , щоб ніхто не бачив його двійок. Створив дуже багато проблем вчителям. Класно бути Головним безробітним Городенки. Та як вибиває гроші, яких навіть не вміє рахувати! І така людина рветься до жолобка)))
А яким був героєм на майдані Василько…. Що на всіх колонах понаписував: Тут був Вася))) Ось такі колонні герої майдану)))
Так нехай іде на землі попрацює як всі люди. Геть таких депутатів з нашого міста!!!
Цитувати          11
вчитель історії 10 февраля 2016 11:04
Шановні дописувачі! Раз громадяни себе так погано поводять , то варто розповісти дещо з історії, щоб ГРОМА́ДСЬКІСТЬ знала про Токарика, і про кров , яка тече в його жилах. Достовірно відомо, що прадід Василя , якого звали Іван , був звірським бвивцею багатьох жителів Городенківського повіту, вбивав нещадно , з особливою жорстокістю , не дивлячись ні на дітей , ні на жінок, ні на вагітних дівчат, ні на те, що всі були братами та сестрами галичанами. Це безнаказане звірство тривало довго та не було покаране до тих пір , поки терпець не урвався у всіх жителів даної громади: жителі зібралися всі гуртом та відловили прадіда Токарика - та привселюдно стратили і закопали як послідню свиню в невідомому місці без християнських обрядів , не на кладовищі , а в такому місці - де його жодна собака не вшанує. І було сказано "Собаці - собача смерть!"
Вельмишановне панство, а тепер скажіть мені , як ви - жителі міста - допустили таке , що на вибори міста Городенки йшла балатуватись людина , в якої в генах тече кров бвивці.
P.S. Дану вражаючу до крові костей достовірну інформацію ви можете самі перепровірити та удостовіритись -- задавши декілька запитань почесним старожилам сіл : Городниця, Передівання, Стрільче, Пробабин.
Цитувати          12
Чорний Ворон 10 февраля 2016 20:58
ЩЕ РАЗ І ЩЕ РАЗ ПЕРЕКОНУЮСЯ, НАШІ ЛЮДИ МАЮТ АБСОЛЮТНО ТУ ВЛАДУ І ДЕПУТАТІВ, НА ЯКУ ЗАСЛУГОВУЮТЬ. ГІРШИХ ГІМНОВКИДІВ НЕ МОЖ ЗНАЙТИ НА УКРАЇНІ. НЕМА ПЛАНІВ, НЕМА МЕТИ, НЕМА ЄДНОСТІ І СПІЛЬНИХ ЗУСИЛЛІВ. Є ОДНА ВЕЛИКА ЖАБА, ЯКА ЗЖЕРЛА ВСІХ І ВСЯ, ЗА ВЛАДУ ГОТОВІ ГОРЛО ПЕРЕГРИЗТИ ОДНІ ДРУГИМ. НЕМА ГОНОРУ, Є БАЖАННЯ ОПУСТИТИ КОГОСЬ НИЖЧЕ ВІД ПЛІНТУСА. ГОРІТЬ У ПЕКЛІ, СМЕРДЮХИ!!!

Дебіли б@я, випийте яду всі нах wink
Цитувати          13
Олег 11 февраля 2016 12:54
Шкода, бо в городенківській Свободі є також і багато хороших людей, за яких особисто можу відповісти. Але такі маски-шоу рейтингів нікому не додадуть.
Цитувати          14
землячок 12 февраля 2016 13:06
Люди добрі напишіть що то за блондинка в чорному пальто і з чим її їсти ???
Цитувати          15
патріот 13 февраля 2016 13:54
Пане Олег,та немає там нормальних людей,хіба що два три чоловіки,а всі решта бикота.Як можна говорити до юристки,що вона немає права так розмовляти з депутатами?Це ж треба бути настільки ТУПИМ.Вони не депутати,вони стадо диких баранів,які взагалі не знають законів і порядку.Щось не було Олексина.Певно не захотів іти з невоспитаними побратимами.Покійний Сергій мабуть дивиться на це все і перевертається в гробу,до чого дійшла городенківська Свобода!!!!
Цитувати          16
Олег 15 февраля 2016 13:40
Люди перетворюються на стадо, коли їх підбурити і коли ними керують дурні емоції та амбіції. Сергієві ще якось вдавалося тим стадом мудро управляти, а Токарик цей бедлам очолив. А такі люди як Микола Олексин та Любомир Музичко вийшли напевно тут не потрібними...
Цитувати          17