Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Реклама
Наша думка
В Котиківці голова сільради показує як треба газдувати!

В Котиківці голова сільради показує як треба газдувати!

01:02:2016, 18:15
Автор: admin
Переглядів: 2916
Версія для друк
Іван Вережак, голова сільської ради Котиківки розпочав активну роботу в себе в селі. Одим з перших проектів стало облаштування автобусних зупинок.

Чудовий приклад господарювання на Городенківщині. Наш однопартієць Іван Вережак, сільський голова Котиківки (Городенківський район), має багато цікавих та корисних ініціатив. Однією з перших стало встановлення в селі автобусних зупинок європейського зразка. Першу встановили біля сільської ради, ще чотири планують розмістити на всіх напрямах, де зупиняються маршрутні автобуси. Сільська рада закупила матеріали, а небайдужі мешканці допомагають зі встановленням. Основну роботу виконує місцевий коваль Р.Пук. Спинятися на цьому не планують. Так спільними зусиллями, крок за кроком, мешканці наводять лад у своєму домі. - передає УГП

В Котиківці голова сільради  показує  як треба газдувати!
скачать dle 10.3фильмы бесплатно
Рейтинг статті:



Шановний відвідувач, Ви ще не зареєстровані? Ми рекомендуємо Вам зареєструватись блогером та вільно писати власні публікації на сайті.
Коментарі (13)
Котиківка 1 февраля 2016 18:39
Ці зупинки непрактичні!!!!неправильно розміщені!!!вітер задуває!!!понти пацанскі!
Цитувати          1
Віталій 2 февраля 2016 14:04
То що по твоєму краще під деревом стояти коли іде дощ?
Цитувати          2
TARAS 2 февраля 2016 15:01
ДО ТАКИХ ЗУПИНОК,ЩЕ БИ ДОРОГИ
Цитувати          3
Котиківка 2 февраля 2016 22:55
В інших селах Стрільче Чернятин давно зупинки стоять і непара котиківським,ще трохи і на Котиківці мусорники появляться і знову в газеті будуть про Іванка писати.
Цитувати          4
городенка 3 февраля 2016 10:59
задум хороший!!молодці!!! завжди треба з чогось починати!!! головне щоб їх не понищило якесь бидло!
Цитувати          5
ЖЕНЯ SSS 5 февраля 2016 21:21
Дуже велика "ЖЄБА" вселилася у газдів. В багатьох селах зупинки діють вже давно, а їм було цього не потрібно !!! А Іванко зробив, то давай критикувати. А щоб ці газди та їхні синочки цю красу не понищили, так потрібно було будувати з колійових рельсів, або підключати напругу.
Цитувати          6
temp 6 февраля 2016 19:41
Люди вам нероби добре то погано і зроби то ше гірше. Ви опреділітся шо вам треба!!! Він молодець хоча я його незнаю
Цитувати          7
BOGDAN 7 февраля 2016 12:53
... Ініціатива й сьогодні - НАКАЗУЄМАЯ ! Замість допомоги, молода людина, яка вчиться щось добре зробити для народу, та головне хоче зробити - отримує ось такі подячки від "творців", які привели все оточуюче нас сьогодні до такого жалюгідного стану. Правда є й серед нас "окремі", які на середню зарплату пишаються своїми "недорогими" автівочками та "дешевими" трьохповерхівочками... то й вважають, що молоденький Іванко для них не особистість.
Цитувати          8
Курочка 7 февраля 2016 17:17
При чому тут автівки,поверхівки?ми про непрактичні зупинки.гроші викинуті на вітер!ще трохи і побачим мусорні ящики,але якщо і ящики такі як мусорники то це піз...ц
Цитувати          9
BOGDAN 7 февраля 2016 19:17
При тому, що так звані мною "окремі" у себе в трьохповерхівках будують не з соняшничиння сейфи,правда з арматури), а з сучасного матеріалу. Закриті совдепівські "будки" в яких було і на.ісяно і нака..но, були не практичними. Люди час вічасу мали виходити та виглядати транспорт. А тут бачимо, що старша людина сидячи на лавочці помітить прибуття транспорту. От уже справа в подальшому благоустрою та експлуатації цієї сучасної споруди. Ну й випрошується питання, а де були МИ, коли ця ідея впроваджувалася та виношувалася? Мабуть на яйцях сиділи...
Цитувати          10
Курочка 8 февраля 2016 18:58
Хто на який сейф заробив той такий і має! А зупинка для того щоб автобус там мае зупинятись не на вимогу а постійно!чи видно там людей чи невидно!а ще про який благоустрій коло цього непотрібу може бути мова?а на яйцях сидить хіба що ал...н!
Цитувати          11
анонім 10 марта 2016 19:51
Зупинки це дуже добра справа, але до них ше треба графік руху автобусів і придбати ше декілька парасольок від сонця) і насамкінець заключити договір з Томином і Бабчуком на кінні транспортні послуги, та як автобус не завжди буває.
Цитувати          12
CharlesDet 12 октября 2016 11:24
Engrossing stuff, more to hit

website
Цитувати          13