Реєстрація Увійти
Вхід на сайт
Реклама
Наша думка
Городенківська "Батьківщина" відкликала Поліну Сливу з посади першого заступника голови РДА

Городенківська "Батьківщина" відкликала Поліну Сливу з посади першого заступника голови РДА

10:10:2015, 15:32
Автор: admin
Переглядів: 5356
Версія для друк
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА»
ГОРОДЕНКІВСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ
09.10.2015 р.


Голові Городенківської районної державної адміністрації
п. Кобилянському Б. М.


Ваш горе – попередник, Буджак В. С., член партії БПП «Солідарність», діючи в системі координат злочинної влади Януковича та Порошенка, засновника Партії Регіонів, у незаконний спосіб звільнив Сливку Поліну Петрівну з посади першого заступника голови Городенківської районної державної адміністрації.

В результаті тривалих розглядів суд поновив на посаді Сливку П.П.

Ви особисто,Богдане Миколайовичу, протягом останніх десяти років зі своєю командою, доклали зусиль, щоби наш рідний, Городенківський район, опинився в такому жалюгідному стані, на межі зникнення з карти України, як адміністративно – територіальної одиниці.

Ви, як член провладної партії, проникли на посаду голови райдержадміністрації у спосіб, що не робить честі порядній людині, без урахування думки територіальної громади. Як керівник виконавчої гілки влади у районі, ви втілюєте в життя політику Порошенка – Яценюка, політику війни проти власного народу, спрямовану на знищення України.

Член нашої політичної сили не може працювати у такій ганебній владі.

Виходячи з цього, Городенківська района організація політичної партії ВО «Батьківщина» відкликає Сливку Поліну Петрівну з посади першого зступника голови Городенківської районної державної адміністрації.

Голова
Городенківської РПО
Є. В. Ротерман
скачать dle 10.3фильмы бесплатно



Шановний відвідувач, Ви ще не зареєстровані? Ми рекомендуємо Вам зареєструватись блогером та вільно писати власні публікації на сайті.
Коментарі (32)
василь 10 октября 2015 19:23
П.Ротерман!Може вже досить дискредитувати всіж і вся.бо ніхто вам не подобається!Хто б не прийшов до влади.одразу починаєте чорнити.Якщо ви такий мудрий.виграйте вибори і покажіть.як треба керувати.щоб люди мали роботу.А так бити в пустодзвін саме легше!
Цитувати          1
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 10 октября 2015 23:24
Синку Василю! Тебе навчили читати та не навчили розуміти те, що читаєш? Повернись до школи!
Цитувати          2
василь 11 октября 2015 07:39
п.Ротерман.Я вмію і читати і розумію добре написане.Просто ви не хочете розуміти.що ви вже не та людина.за яку себе рахуєте.Ви вже більше не вмієте нічого робити крім того.що паплюжити людей.Адже і при вашій владній силі люди були без роботи.в районі був бардак.люди без роботи.Дивіться закрили всі піприємства.люди без роботи.Ви себе тут не бачите?
Цитувати          3
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 11 октября 2015 08:22
Не кидайте перла свої перед свиней.Вони їх затопчуть і вас з"їдять!
Цитувати          4
василь 12 октября 2015 07:55
Всі політики мають свинську натуру.коли приходять до корита.в тому числі і ви.Ви готовий з їсти всіх підряд.якщо людина вам не подобається.Тому раджу вам відійти від цьго коритця і заспокоїтися.
Цитувати          5
Олександр 12 октября 2015 08:57
Ротерман в черговий раз веселить публіку. Самий пафосний пацан на районі. Але мушу віддати йому належне, з усіх партій, які тільки перед виборами нарісувалися, Євеній на відміну від них постійно на виду, і постійно його чути і всюди багато. Не дає розслабитися верхушці... як опозиціонер дуже крутий, але при владі його не бачу, хіба в ролі заступника якогось нового, молодого, амбіційного голови. Байдуже, РДА чи Рай Ради. За Батьківщину не голосую, так як не бачу чітко вираженої політики партії, філософії...і не сприймаю лідера Тимошенко.
Але поважаю, вас Євгеній, шо не мечетесь тушкою по партіям і кашкет не обертаєте...як той з вусами..))
Цитувати          6
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 12 октября 2015 12:25
Пане Олександре!Я не розглядаю себе ні в ролі першого керівника, ні заступника!Моїм завданням є допомагати молодим, амбітним людям стати добрими управлінцями...Щодо "філософії" і чіткої політики районної партійної організації"Батьківщини", то вона вражена у конкретних системних діях протягом усієї каденції, причому, в діях, в конструктивних діях...Інша справа, що засоби масової інформації, що "лежать" під владою, блокують практично усі відомості щодо позитиву у нашій роботі.Найбільшою моєю кадровою помилкою є та, що у свій час я доклав серйозних зусиль, аби привести "хлопця з вусами" до влади...Не все мені подобається у вашому коментарі, та це відверта позиція незалежної людини, поважаю!
Цитувати          7
партизан 12 октября 2015 12:37
Пане Евгенію! Ви завжди себе показуєте як людину проукраїнську, як людину високоморальну. Чесно я і думав, що ви таким і є, але насправді як показав час: говорите одне, а робите зовсім інше. Як можете пояснити те, що в дільничних комісіях від вашої партії "Батьківщини" вчорашні регіонали? Ось вам і відерта позиція!
Цитувати          8
Олександр 12 октября 2015 12:47
Оце, я розумію... адекватний, конструктивний діалог! Розбіжності і спірні питання є і будуть, але розмовляти потрібно...для того є цей форум і цей сайт.

Дуже класно би було перед виборами влаштувати дебати з лідерами районних організацій партій, аублічно в Палаці культури, аби народ міг оцінити, кого вибирає. Але крім вас і Олексина з свободи...більше нема кого слухати. І з ким говорити...))
Цитувати          9
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 12 октября 2015 16:58
Ми з паном Олексином можемо провести публічну дискусію про переваги наших передвиборних програм, після чого зійтись на спільній позиції і практичне застосування тих, чи інших положень...Але ж, представники "Народного Фронду", чи новоспеченої "Солідарності" просто не прийдуть...по-перше, вони не мають навичок публічного спілкування, по-друге, не мають про що розказати людям, адже їхня депутатська діяльність зводилась до голосування суцільним "одобрямсом" за проекти рішень, прийнятих нашими поміщиками в сауні, а у залі районної ради озвучувані...Хіба будуть розказувати, що вони зробили протягом п"яти років, як керівники установ, підприємств і організацій! Але ж, за це їм платять заробітну платню!Не дивно, що знову ці люди балотуються, а гірко й прикро буде, якщо виборець вчергове на це поведеться! Є багато молодих партій, хіба конче сідати борт "Титаніка"?)))

Пане Партизан!Дякую за корисну інформацію! Якщо можете, надайте, будь ласка, відомості про ваші підозри, ми зробимо висновки, у випадку їх підтвердження! Але, якщо можна,на ФБ в особисту переписку, або на електронну пошту, бо ж, люди можуть образитись, якщо інформація не підтвердиться...Дякую!Чекаю!
Цитувати          10
гість 12 октября 2015 17:47
Дуже тупа і примітивна логіка п.Ротетмана.Ви пане Євгеній постійно говорите одне і теж,лише з різними людьми.Задовбали вже чесно кажучи зі своєю сауною,своїм одобрясом і т.д.Коли Ви вже будете брехати щось нове.Про які конкретні системні дії Ви говорите?Прошу опублікувати хоча б одну.А також народ дуже хоче побачити передвиборчу програму районної організації "Батьківщина" на чолі з Ротерманом.Невже у такої сильної команди немає місця для декількох гасел.
Цитувати          11
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 12 октября 2015 18:59
Задовбали ці замасковані регіонали! Постав своє фото, чого ховаєшся? З ким говорити, коли у тебе чорна душа і чорний профіль? Гість вусатий!Що ти можеш, крім суцільного "Одобрямсу" і "Сауни"? - Нічого! Тупі тіні Брежнєвського "застою"!
Цитувати          12
гість 12 октября 2015 19:13
Бачите шановні виборці яка реакція голови фракції на пропозицію опублікувати передвиборчу програму.Добре думайте за кого голосувати.Той хто кричить що він найкращий оказується найслабшим звеном.Пане Євгеній,Ви самое слабое звено,пращайте.
Цитувати          13
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 12 октября 2015 19:23
Я собі гадав, що це замаскований регіонал! А це псевдонаціоналіст, що знається на тонкощах депутатської кухні!Захисти свого вусатого шефа!
Цитувати          14
гість 13 октября 2015 11:58
Пане Ротермане,ви вже марите своїм вусатим шефом.Мені здається,що він вже постійно у ваших очах,він напевно вже вам сниться.Але його вже немає у райраді.Він вже голова РДА,якщо ви забули.Він вам вже не грозить,заспокійтесь.До цього часу вся проблема того,що Ротерман і його фракція нічого не робили у райраді зводилася до вусатого шефа,нібито він не дає дихати.Побачимо як зміниться і чи взагалі зміниться ваша робота,коли вусатий шеф вже не при дєлах.
Цитувати          15
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 13 октября 2015 19:32
Пане ГІСТЬ з чорним профілем!Ви попередньо сказали "пращайте"! ,та все ж, бажання змінити на краще роботу самоврядного органу району вас спонукає до продовження розмови!...Як відомо, робота районної ради сумарно складається з роботи фракцій! Я можу погодитись з вашим баченням щодо оцінки роботи фракції "Батьківщина"... Назвіть, будьте ласкаві,роботу якого депутатського формування ви можете відзначити у позитиві протягом скликання..."Про вусатого шефа" не будемо вести мову, оскільки ви самі акцентували на тому, що він "вже не при дєлах"!Вашу стилістику зберігаю!...
Цитувати          16
земляк 13 октября 2015 20:03
Інколи заходжу і переглядаю чим живе район .Прочитавши переписку вище розумію, що наш район спить.Чому авторитетні громадяни не обговорюють питання опалювального сезону в школах і дитячих садочках ? Чи може ще рано? Чия особиста провина в тому що наші діти мерзнуть і хворіють на простудні захворювання через холодні приміщення ? А Ви міряєтеся вусами....
Цитувати          17
штефко 14 октября 2015 11:35
Слушне зауваження земляка на рахунок опалювального сезону.Проте наш район аж ніяк не спить.Всі поринули у вибори,всі натхненно працюють.Треба ж знову лишитися біля кормушки,а за що жити.Бачиш земляче як пан Ротерман розпинається,що він такий хороший.Це все передвиборча агітація.Йому зараз як і іншим поцимбалах твої і мої проблеми,головне зберегти власну дупу.
Цитувати          18
земляк 15 октября 2015 13:26
Привіт штефку, привіт всім чесним і незовсім політикам. Я вже і несподівався, що мені хтось відпише ... Видно тему вибрав незручну для багатьох.
Цитувати          19
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 15 октября 2015 15:44
Штефку! Усі ми маємо сушити собі голову над проблемами дитячих садків, опалювання шкіл і т.д.Та хочу наголосити, що цим, в першу чергу, має займатись виконавча влада, а саме:райдержадміністрація, виконавчий комітет міської ради...а ми, депутати вся громадськість повинні їм допомагати в цьому...Краще придивіться, як влада купує виборців, сиплючи вкраденими у людей грошима! А багато партій виставляють своїх кандидатів, багачі їм ходу не дають!На це, хлопці, зверніть увагу...
Цитувати          20
штефко 15 октября 2015 18:37
От бачите,те про що я говорив.Пан Ротерман одразуж спригнув на інших,мовляв то не наша справа,а потім одразу почав бесіду за вибори.І так ціле життя-нічого не робить лише багато балакає,а коли приходить конкретна вимога-каже що то не в моїй компетенції.То на що хлопці треба звертати увагу?...
Цитувати          21
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 15 октября 2015 21:14
Штефку безликий!Повторюю: Забезпечувати тепло у школах і садочках мають не депутати, а виконавча влада!
Цитувати          22
штефко 16 октября 2015 10:22
Чому Ви пане Євгеній завжди від чогось відхрещуєтесь?Що значить виконавча влада?Якщо дитячий садок відноситься до міськради,то хто як не депутати мають приймати рішення щодо початку опалювального сезону.Не треба нам таких гнилих депутатів,що ніколи нізащо не відповідають.Так що люди добре дивіться за кого голосувати,не зробіть помилки вже вкотре.Я думаю,що тих хто лише базікає і ніхрєна не робить толком нам не потрібно,бо таким макаром ми нічого абсолютно не поміняємо.А зміни нам дуже потрібні,проте вони вимагають наполегливої праці,а не пустих гасел і балачок.
Цитувати          23
vvv 16 октября 2015 20:45
пане Ротерман , а що роблять у вашому списку "кандидати " з інших районів - стецеви і ін.Щовони зробили для свого села чи району і чи пройшли б вони там. навряд чи чи щось добре вони зроблять у нас крім власної користі . щось невже батьківщина не знайла достойних в нашому районі . схоже існує якась домовленість .
Цитувати          24
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 17 октября 2015 09:48
vvv:Слушне,логічне запитання!Відповідаю - Кандидати в депутати рад усіх рівнів, що є у списках "Батьківщини", проживають, або ж працюють на території Городенківського району! Зустрічне запитання: Що спільного з нашим районом мають "парашутисти" Юрко Тимошенко і Андрій Левкович, яких нам призначили або призначають від партії влади "Титаніка", або ж, по вашому, "Солідарності"?
Цитувати          25
парашутист 17 октября 2015 11:24
Відповідаю на запитання Ротермана:призначили вищезгаданих нам людей, тому що немає у районі інших ,гідних бути депутатом облради.Немає розумних,немає чесних,немає працьовитих людей,які би думали про нашу громаду.А скільки вже було цих депутатів від району.Окрім пана Матійчика ніхто нічого не зробив.А з цих теперішніх кандидатів хто що зробить?Хіба що Приймак зробить дорогу до Вільхівців,але нам це мало про що говорить,ми туди не їздим.А такі кандидати як Ротерман,хоть якщо і пройдуть,то на другий же день забудуть про район.
Цитувати          26
vvv 17 октября 2015 22:04
Пане Євгенію мова йде про те що кожний хоче пролізти або продертись до влади задля власного інтересу. А далі наступне, якщо людина біля свої хати нічого незробила то що вона зробить сусідові- невже в нашому районі нема чесних і порядних людей.
Цитувати          27
Роман 17 октября 2015 22:08
За чужих якось не хочеться голосувати, які б вони розумні не були. Вже Буджак у нас був, він справді був не тупий, але для району нічого не зробив, зовсім. Треба свого в область відправляти, є ж розумні і у нас. Левковичу притримали, в різних джерелах інші цифри, але в середньому 5 млн грн. Думаю що на цьому тижні цей меценат або його довірені особи будуть у кожній школі з презентами, і все завдяки кандидату в депутати, але насправді це бюджетні кошти, тобто таких простаків як ми з вами. Якщо це буде так, то запитайте у нього а де він був раніше, місяць два назад, коли в школах відмінили фінансування на харчування дітям, де ця влада була тоді (Левкович це кандидат від Солідарності (блок Порошенка)). Я думаю що переможе на вибора х все таки Солідарність, оскільки не з чуток знаю як все фінансується, як вибиралися кандидати по району чи області (за місто не знаю, не аналізував) всі лідери по селах йдуть від владної партії. Так що керуватиме в районі одна людина, Кобилянський, а депутати більшість будуть його (Кобилянський теж від Солідарності) тому одні будуть голосувати інший підписуватиме. Така собі буде "демократія". А Ротермана деколи є чого послухати, шкода інших немає, а так вийшли б непогані дебати, це ж добре коли сперечаються не ми з вами, а вони, влада і опозиція.
Цитувати          28
Відвідувач offline Офлайн Євгеній Ротерман 18 октября 2015 09:42
Для пана Парашутиста:Я відкритий для критики,прошу вас назвати один аргумент для того, щоби підтвердити ваші слова щодо того, що я протягом депутатської каденції зробив хоча б один вчинок на шкоду нашому району! Вважаю ваші слова несправедливими! Якщо ви відвертий ворог, тоді все зрозуміло! Робите свою справу! Та якщо ви людина, яка не має достатньо інформації про роботу депутатів від "Батьківщини", "Свободи" і Куну, то це завдяки політиці Кобилянського і його команди місцевих поміщиків, що блокують інформацію про нашу роботу в засобах масової інформації! Запрошую вас після виборів до особистої зустрічі. Я впевнений, що нам, усій громаді буде достатньо справ, щоби захистити район від згубної політики партії Яценюка-Порошенка та їх ставлеників на місцях: Богдана Кобилянського, Андрія Левковича, Івана Приймака та інших, що нагло і тупо купують голоси наших краян! Пане Парашутисте!Закликаю вас до спільної роботи після виборів!
Цитувати          29
парашутист 18 октября 2015 13:13
Пане Ротерман,якщо мої слова несправедливі,тоді прошу назвати що ви доброго зробили для людей,якщо ви твердите,що не зробили нічого шкідливого.Получається так що не робив ані доброго,ані поганого,тобто нічого не зробив,те про що я говорю.Окрім того що багато балакаєте і ніби боретесь з діючою владою.Ні, ви боретесь не з окупаційною владою,а сам з собою,а від цього лише страдають люди і збоку це виглядає дуже смішно.От наприклад цього тижня активісти Городенки почіпили памятку з фотографіями Героїв Небесної Сотні.Добра справа?Прекрасна.В мене запитання:а де були Ви?От в таких справах треба бути замішаним і тоді люди оцінять це.

Добре строчимо коло своїх "чемоданчиків"... Все ж таки, як завжди - хтось купиться за газети та шарикові ручки, хтось коло "жолобка" поласує, та й декому щось лишиться як тим собачкам, щоб менше гавкали. Думаю кожному потрібно починати з себе. А що я зробив корисного особисто для свого міста чи села? Що можу ще зробити доброго ? "Свистіти", це не мішки носити! Один на одного гавкають, лише дрібненькі собачки і то в очі, не так як ми "активісти" під різними паролями, або ще й під чиїмось псевдо. Просипайтеся! Беріть в руки лопати дерева садити, та прибирати сміття, яке насмітили, щось робити для нашого майбутнього покоління... А то наробили лише БАРІВ та РЕСТОРАНІВ.
Цитувати          30